המופע החדש של מירי שניאורסון מיועד לערבי נשים ומציג את סיפור חייה באופן כובש ומרגש שלא ישאיר אותך אדישה

מירי שניאורסון במופע חדש 

המופע החדש של מירי שניאורסון “עוד מעט זה נגמר”, ובו היא מציגה את סיפור חייה המרגש ועורכת חשבון נפש על הבחירות שלנו בחיים, מצליח לסחוט מחיאות כפיים סוערות ומחמאות רבות.

המופע שמוגש ברגש חסידי והומור ייחודי, נוגע בנקודות מרכזיות בחייה של כל אישה בדגש על חשבון הנפש הנדרש בחודש האחרון של השנה ש”עוד מעט נגמר”.

“מבחינה אמנותית, מירי שניאורסון עלתה עוד מדרגה במופע אותו הגתה לקראת הימים הנוראים. לא משנה אם זה ערב או בוקר, מדובר בשעה קסומה של כוח והעצמה נשית . מירי מספרת סיפורים נהדרת שמצליחה להניע לפעולה”, אומרת אחת המשתתפות במופע.

למירי שניאורסון שפרצה לחיינו כמי שהקימה את רשת בגדי הילדים ‘קידי-שיק’, היא אשת תקשורת ויועצת עסקית. למרות גילה הצעיר היא כבר סבתא לנכדים ובשנים האחרונות הפכה לחלק בלתי נפרד מהכותבות והמשפיעות בקרב נשים חרדיות.

“המורות נהנו מאוד והיה לי חבל שהפסדתי את ההתחלה כי הייתי עסוקה בטלפונים: ילדה לא הגיעה הביתה מהקייטנה ורק אחרי שמצאו אותה התחלתי לשמוע את ההרצאה”. (נחמה. רכזת תרבות בבית ספר בדרום הארץ).

“אני מצרפת לך תמונות מחנוכת הבית . תודה על ההופעה/הרצאה. אני מקבלת תגובות טובות מהנשים…”. (סימה. שליחה מהצפון).

“תקשיבי מירי, היית ממש מדהימה! אני שומעת אותך בקביעות בימי שלישי בבוקר אבל פתאום לשמוע אותך במשך שעה בסיפור אישי, זה נותן פרופורציה וכוח! אני חיבת להביא אותך לערב נשים ביישוב שלי”. (חדווה. שליחה בקמפוס).

“מירי, היית מקסימה! תודה על כל המאמץ. הבנות מאוד נהנו”. (יום עיון לבנות מדרשיה במרכז).

מירי אומרת כי “כל מה שנשים רוצות הוא להיפגש, להתרגש, לשתף, לדבר מהלב, להקשיב, להתחזק, להתקדם, לשמוח ולאהוב! זה נכון שמזמינים אותי לחזק, לעורר, להעיר, לדבר על תשובה, על חשבון נפש ועל חודש אלול. אבל הפלא ופלא, אחרי כל הופעה כזאת אני חוזרת מחוזקת, מועצמת ומלאה סיפורים מרגשים”.

להזמנות תתקשרי עכשיו: 03-6440744