הריח המיוחד של חודש שבט נישא באוויר כבר באמצע חודש טבת. זה הזמן להתארגן לקראת החודש בו חל ראש השנה לאילנות שיחול בעוד פחות מחודש.

מירי שניאורסון, האישה שמאחוריה סדרת הספרים ‘פרשה באהבה’, משיקה תוכנית ייחודית לחודש שבט על כל הימים המיוחדים שבו. בתכנית היא מציבה מראה המשקפת את הקונפליקט בין בחירתה של אישה בחיים של צנעה הרחק מאורות הבמה ובין העולם של ימינו, עולם שדורש נוכחות מתמדת, פרסום ומיתוג עצמי.

שניאורסון מצליחה להראות כיצד אפשר לנהל חיים “מודרניים” לפי תורת החסידות והיא מציגה מופע נוסף מרענן שכולו צמיחה תחת השם ‘כי האישה עץ השדה’. במסגרתו היא מציגה בין היתר את סיפור חייה המרתק הכולל צמיחה וצניחה ובחירה לראות את הטוב.

לבו של המופע והמסר המרכזי בו הוא אימוץ ה”צניחות” והנפילות כחלק בלתי נפרד מהחיים ומנוף לצמיחה והארה שבאים בעקבותיהן. סיפורה האישי, כמו גם סיפוריהן של נשים רבות אחרות, מצליח להביא כל אישה להתבוננות פנימה ולגילוי העוצמות שבתוכה ויכולת הצמיחה שלה.

המופע הנוכחי מכיל רגש חסידי והומור ייחודי והוא נבנה מנקודת מבט נשית כשהוא נוגע בנקודות מרכזיות בחייה של כל אישה. הוא מותאם גם לערבי קירוב, התוועדויות נשים, ולכל קהל נשי בכל גיל ומכל חוג. שניאורסון מתאימה את עצמה לכל קהל והיא בעלת גישה מיוחדת לנשים מתקרבות וחוזרות בתשובה.

“מבחינה אמנותית, מירי שניאורסון עלתה מדרגה נוספת במופע שכולו צמיחה והעצמה”, אומרות נשים שנחשפו לתוכן המופע. “לא משנה אם מדובר בשעת ערב או בוקר. זו היא שעה קסומה של כוח והעצמה נשית חסידית. מירי היא מספרת סיפורים מעולה שמצליחה להניע את הצופות לפעולה”, אמרה אשת חינוך שנחשפה לפיילוט.

להזמנות, חייגי עכשיו: 03-6440744 או כתבו ל-mirisch1@gmail.com