לקוחות מפרגנות

“אני שמחה שבחרתי בטובה ביותר לתוכנית העסקית שלי”
שרה'לה, ערכות מעוצבות לאירועים
“אז אולי לא יצאתי וואו וואו, כמו שיצאתי בזמנו מפגישה עם איזה יועץ עסקי ששטף אותי בחומר, שהייתי בעננים ממה שהוא אמר לי לעשות, אבל אחרי שהעננים התפזרו, לא יצא כלום… כי תכל’ס לא היינו ממוקדים… ותכל’ס, הוא לא נגע בנקודות בסיסיות ומאד יסודיות באישיות שלי”
נחמי, סטודיו לעיצוב
“רק שתדעי שהפגישות איתך נותנות לי ‘פוש’ לטווח ארוך! ייאמר לזכותך שאת נותנת כלים להתקדם בכוחות עצמאיים ולא לפתח תלות”
נוגה, סטייליסטית
“רציתי לכתוב לך שאתמול בלילה סידרתי את הניירת החודשית לרואת החשבון וראיתי שהחודש ברוך ה’ ההכנסה שלי עלתה יפה יחסית. וזה ממש קשור גם אלייך: גביה שעשיתי בזכותך, ניהול זמן שעבדנו עליו שאפשר לי לסיים עבודה בזמן ולקבל את הכסף בתאריך שנקבע בלי דחיות. אז אני חייבת לומר לך תודה רבה!! וגם תודה רבה על המייל המקסים והמתעניין ששלחת לי עכשיו – את מקסימה!”
פנינה, מעצבת אירועים
“בהמשך לפגישתנו המקסימה והמועילה (כמו תמיד!), רק להיפגש איתך – אני מרגישה שאני נטענת כל פעם מחדש! תודה לך!”
דינה, שחקנית ויוצרת
“אחרי הפגישה אתמול… קיבלתי המון. אני חייבת להגיד לך, שאני כל-כך נהנית שאת לא מלעיטה אותי בסיסמאות כמו תעשי X ותעשי Y. כי בינינו, גם אני באה מתחום השיווק ואני יודעת לעשות מיליון דברים… אבל את פשוט נוגעת בנקודות ששייכות רק לי ואת יודעת לשקף לי אותם בצורה לא רגילה. הצלחת לזהות נקודה שנשמעת אולי שולית (זמן ולוח זמנים) ולהראות לי איך הרבה דברים יכולים להשתנות אחרי הטיפול בנקודה הזאת!”
יעל, פרסומאית
“אני רוצה רק לומר לך שבזכותך הגשתי עבודה אתמול בדיוק בתאריך שהצבתי לעצמי!! אני גאה בעצמי :) ורק מברכת אותך כל היום :)”
רוחי, תפירה בהתאמה אישית
חייבת לכתוב לך תובנה שהגעתי אליה, כ”כ חשוב לקחת יועצת עסקית שמבינה אותך שמבינה את העולם שלך – אני שמחה בצעד הזה שעשיתי ולקחתי את הליווי העסקי שלך, אשר משפיע עלי לא רק בצד העסקי אלא לגמרי גם בצד האישי, עם אישיות כמוך, תודה!
מיכל, חנות למוצרי טבע