ייעוץ עסקי במיוחד לעסק שלך

יועצת אישית במיוחד לעסק שלך!

תמיד חשבתי בתור בעלת עסק, שכל העולם יודע בבירור “מה אני עושה”…

עד שלקוחה פוטנציאלית “פקחה” את עיניי עם השאלה הבאה: “סליחה על השאלה, אבל מה התפקיד שלך בתור יועצת עסקית?”.

מאז למדתי שצריך לכתוב ולתאר בדיוק מה עושה העסק, או נכון לומר מה עושה בעלת העסק. אז ככה: קוראים לי מירי שניאורסון ואני מייעצת ומלווה נשים להצלחה עסקית. אני מלמדת לכתוב תכנית עסקית, למתג את העסק ואת מי שמאחוריו, לתמחר נכון את העבודה, להשקיע נכון בשיווק ופרסום ולהצליח.

איך זה עובד?

האמת היא שזה לא קל לעבור תהליך של מיתוג עסקי. בעיקר אצל עצמאיים קטנים שהעסק הוא הם עצמם. אין ברירה, לעיתים חייבים לגעת בנקודות הכי פנימיות באישיות שלנו כדי להצליח למתג את עצמנו נכון.

ישנם מצבים בהם החולשות שלנו מכתיבות את התקדמות העסק ואת המיתוג “הפנימי” ומקרינות החוצה על הביצועים והתוצאות. ישנן נשים שקשה להן לספר על עצמן. ישנן נשים שלא יכולות להציב תג מחיר גבוה לעבודה שלהן למרות שהן הכי טובות בתחומן. כל הבעיות האלו נובעות מחסמים פנימיים שיש ללמוד להתמודד עמם.

לפני הכל ארצה לשמוע עלייך. על ה”נכסים” הפנימיים שלך. הם אלה שמשפיעים בסופו של דבר על הביצועים שלך. יחד נניח יסודות איתנים לעסק שלך שהוא למעשה את בעצמך. כי את השירות אפשר להשיג במקומות אחרים, אבל את השירות “שלך”, אי אפשר להשיג באף מקום אחר.

כך יוצרים בידול ומיתוג. וזה יהיה השלב הבא שלנו. אם אני לא יודעת במה אני מיוחדת מכולן ומה הם התכונות הייחודיות שה’ נתן לי, איך יידעו זאת האחרים, הלקוחות הפוטנציאליים?

כמובן שאחרי שאנחנו מניחות את היסודות לעסק, נוכל לגשת להכנת תכנית עסקית, להכנת תכנית שיווקית וליישום ומימוש הכישרונות הייחודיים שלך לטובת הלקוחות.

אני מחכה לך. בואי לעשות את הבחירה שלך.

צרי קשר עוד היום!